Atgal
Prisijungimas
0 vnt.
Susisiekite:+370 52 330 962info@estele.eu
0 vnt.
Švaros prekės Jūsų namams ir įmonėms.
Kernavės g. 88, Vilnius Pramonės pr. 16, Kaunas Tilžės g. 51, Klaipėda Varpo g. 17, Šiauliai
Iškviesti konsultantą
Skambinkite+370 52 330 962
2-5 d.d. po apmokėjimo
  • Grynais pristatymo metu.
  • Pavedimu per Paysera/banko sistemą.
PLAČIAU

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-5 dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo.

PLAČIAU

CERAMIC sanitarinių zonų gelinis valiklis

Gamintojas: Faren industrie chimiche spa, Italija
Sandėlyje: 30
Kaina: 10.00 €
Kiekis - + Į KREPŠELĮ 

Prekės aprašymas

Koncentruotas, profesionalus, gelinis valiklis skirtas sanitarinėms zonoms. Puikiai nuvalo vandens nuosėdas, kalkes, geltonas dėmes, ir oksidus nuo keramikinių paviršių, čiaupų taip pat ir nuo plytelių.

Veikia iškart užpylus ant paviršiaus. Dėl tiršto, gelinio pavidalo, nenuteka nuo vertikalių paviršių. Lankstus buteliuko kaklelis skirtas visoms kriauklių ir unitazų formoms.

 

NAUDOJIMAS: tiesiai ant paviršiaus paskleisti gelį, jei reikia naudokite šepetėlį. Palikite suveikti 5 min. Nuskalaukite vandeniu.

Po vandeniu: labai dažnai unitazuose po vandeniu susidariusios geltonos ar rudos spalvos apnašos būna sunkiai pašalinamos. Užpilkite produkto tiesiai į vandenį ant apnašų ir palikite kelioms valandoms (geriausia per naktį). Tuomet nuskalaukite vandeniu.

Čiaupams ir plytelėms: užlašinkite kelis lašus produkto ant drėgnos kempinėlės ir lengvai patrinkite valomą paviršių. Netrukus gausiai nuskalaukite vandeniu. Chromuoti paviršiai ims blizgėti. 

Grindims: dėl savo baktericidinio poveikio, produktas gali būti naudojamas sanitariniam grindų valymui. Įpilkite 50 ml produkto į 5 L vandens ir plaukite įprastai. Malonaus migdolų kvapo.