Atgal
Prisijungimas
0 vnt.
Susisiekite:+370 612 60479info@estele.eu
0 vnt.
Švaros prekės Jūsų namams ir įmonėms.
Kernavės g. 88, Vilnius Pramonės pr. 16, Kaunas Taikos pr. 42, Klaipėda
Iškviesti konsultantą
Skambinkite+370 612 60479
2-5 d.d. po apmokėjimo
Katalogas
  • Pristatymo metu.
  • Pavedimu per Paysera/banko sistemą.
PLAČIAU

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-5 dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo.

PLAČIAU

Dezinfekuojantis ir kvapus neutralizuojantis WC gelis, 1000ml.

Gamintojas: DECO INDUSTRIE s.c.p.a., Italija
Sandėlyje: 0
Kaina: 6.99 €
Prekės aprašymas

Dezinfekuojantis ir kvapus neutralizuojantis WC gelis, 1000ml. Šalina nešvarumus, naikina microbus ir bakterijas. Sukurtas ir pagamintas pagal tvarios gamybos principus ir ekotechnologijas, tausojant aplinką.

Naudojimas: pilkite gelį tiesiai ant klozeto sienelių ir po apvadu. Patrinkite šepečiu/kempine arba palikite 10 minučių ir tada nuplaukite vandeniu. Įspėjimas: norėdami atidaryti talpą, paspauskite dangtelį ant pusapvalių iškilimų iš šonų ir atsukite. Norėdami uždaryti, sukite, kol pasigirs trakštelėjimas. ATSARGIAI!

Įspėjimai: gali sukelti stiprius odos ir akių nudegimus. Labai toksiškas vandens organizmams, toksiškumas ilgalaikio poveikio. Prireikus kreipkitės į gydytoją, turėkite pakuotę arba produkto etiketę. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Mūvėkite pirštines, dėvėkite akių ir veido apsaugos priemones. Nuriję, skalaukite burną, neskatinkite vėmimo. Patekus ant aprangos nedelsiant nusivilkite užteršus rūbus, plaukite odą/nusiprauskite po dušu. Patekus į akis, skalaukite tekančiu vandeniu, jei reikia pašalinkite kontaktinius lęšius ir tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės medicininės pagalbos.

Apsinuodijimų kontrolės ir info biuro tel. (8-5) 2362052, 8-687 53378. Produkto talpyklą išmeskite laikydamiesi pakuotės tvarkymo taisyklių. Sudėtyje yra 2,2'-(octadec-9-enylimmine) bisetanolo, sulfamo rūgšties. Kiti komponentai: <5% katijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, kvapai.