Atgal
Prisijungimas
0 vnt.
Susisiekite:+370 612 60479info@estele.eu
0 vnt.
Švaros prekės Jūsų namams ir įmonėms.
Kernavės g. 88, Vilnius Pramonės pr. 16, Kaunas Taikos pr. 42, Klaipėda
Iškviesti konsultantą
Skambinkite+370 612 60479
2-5 d.d. po apmokėjimo
Katalogas
  • Pristatymo metu.
  • Pavedimu per Paysera/banko sistemą.
PLAČIAU

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-5 dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo.

PLAČIAU

BOTELLA MAGICA dezinfekuojantis baktericidinis valiklis bendram naudojimui 500 ml

Gamintojas: Faren industrie chimiche spa, Italija
Kaina: 10.00 €
Kiekis - + Į KREPŠELĮ
Prekės aprašymas

BOTELLA MAGICA dezinfekuojantis baktericidinis valiklis  bendram naudojimui 500 ml. Germicidinis šaldytuvų,  mikrobangų krosnelių valymas ir kontaktinė visų paviršių dezinfekcija. Tinka naudoti visuomeninės paskirties objektuose.

Naudojimas: kontaktinių paviršių dezinfekavimui naudoti purškiant produktą, praskiestą vandeniu ir paskui nuplaunant. Elektrinius prietaisus būtina išjungti iš elektros tinklo. Prieš naudodami gaminį, atidžiai perskaitykite etiketę (atitinka UNE-EN 13697 standartą). Antiseptikas ir cheminis dezinfekantas. Atliktas bandomasis tyrimas cheminiam dezinfekantų, naudojamų maisto produktuose, pramonėje, namuose ir visuomeninės paskirties objektuose, baktericidiniam aktyvumui ir tinkamumui įvertinti.

Negalima naudoti maisto laikymo, ruošimo, saugojimo ir patiekimo, kitų virtuvės reikmenų dezinfekavimui. Negalima maišyti su kitais cheminiais produktais. Nesuderinama su organinėmis medžiagomis, anijoniniais plovikliais, amoniako dariniais ir hipochloritais. Nesuderinama su chromu, švinu, aliuminiu, skarda, cinku ir jo lydiniais (bronzos, žalvario ir kt.) Prieš naudojimą įsitikinkite, ar produktas yra suderinamas su paviršinėmis medžiagomis. Siekiant išvengti pavojaus žmonėms ir aplinkai, laikykitės naudojimo instrukcijų. Tuščia pakuotė sandėliuojama nustatytose vietose ir utilizuojama pagal atitinkamus potvarkius. Skystas produktas.

 

SAUGOS DUOMENŲ LAPAS