Atgal
Prisijungimas
0 vnt.
Susisiekite:+370 612 60479info@estele.eu
0 vnt.
Švaros prekės Jūsų namams ir įmonėms.
Kernavės g. 88, Vilnius Pramonės pr. 16, Kaunas Taikos pr. 42, Klaipėda
Iškviesti konsultantą
Skambinkite+370 612 60479
2-5 d.d. po apmokėjimo
Katalogas
  • Pristatymo metu.
  • Pavedimu per Paysera/banko sistemą.
PLAČIAU

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-5 dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo.

PLAČIAU

Scala indaplovių tabletės 5 in 1 citrinų kvapo, 16 vnt.

Gamintojas: Forquisa, Ispanija
Sandėlyje: 0
Kaina: 5.99 €
Prekės aprašymas

Scala indaplovių tabletės 5 in 1 citrinų kvapo, 16 vnt.

Indaplovių tabletės užtikrina visapusišką indų plovimą ir priežiūrą. Pašalina apnašas ir įsisenėjusius nešvarumus, suteikia gaivų citrinos kvapą. 5 in 1: nuplauna apnašas ir riebalus, šalina blogus kvapus, neleidžia kauptis kalkių nuosėdoms, nebraižo stiklo, po skalavimo nepalieka jokių dėmių.  Naudojimas: pašalinkite maisto likučius iš indų. Sudėkite į indaplovę nešvarius indus vadovaudamiesi indaplovės gamintojo instrukcijomis. Išimkite tabletę iš pakuotės ir įdėkite į ploviklio skyrių. Pasirinkite rekomenduojamą skalbimo programą su 50°-55° vandens temperatūra. Rekomenduojama dozė: 1 tabletė = 1 plovimas plaunant vidutinio kietumo vandeniu. Tabletė netinkama plauti indus rankomis. Neplaukite indaplovėje medinių, aliumininių, krištolo, rankomis dažyto porceliano ir indų su aukso ar sidabro dekoracijomis.

! Įspėjimai: sukelia stiprų akių dirginimą. Prireikus kreipkitės į gydytoją, turėkite pakuotę arba produkto etiketę. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Dėvėkite akių ir veido apsaugos priemones. Patekus į akis,  keletą minučių kruopščiai skalaukite, jei reikia, išsiimkite kontaktinius lęšius ir tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės medicininės pagalbos.

Apsinuodijimų kontrolės ir info biuro tel. (8-5) 2362052, 8-687 53378.  Cheminė sudėtis: nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, polikarboksilatai, fosfatai, fosfonatai, < 5 % deguonies pagrindu pagaminti balikliai >5-<15%. Kiti komponentai: fermentai (amilazė, proteazė), kvapai.