Atgal
Prisijungimas
0 vnt.
Susisiekite:+370 612 60479info@estele.eu
0 vnt.
Švaros prekės Jūsų namams ir įmonėms.
Kernavės g. 88, Vilnius Pramonės pr. 16, Kaunas Taikos pr. 42, Klaipėda
Iškviesti konsultantą
Skambinkite+370 612 60479
2-5 d.d. po apmokėjimo
Katalogas
  • Pavedimu per Paysera/banko sistemą.
PLAČIAU

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-5 dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo.

PLAČIAU

PARGRAS 1 perki antras DOVANŲ -valiklis nuriebalintojas 750 ml

Gamintojas: Forquisa, Ispanija
Sandėlyje: 20
Kaina: 12.00 €
Prekės aprašymas

 

PARGRAS valiklis nuriebalintojas 750ml.

Universalus valiklis skirtas orkaitėms, barbeque kepimo grotelėms, viryklėms, audiniams,riebaluotiems paviršiams ir kitoms riebalinėms dėmėms šalinti.

KAIP NAUDOTI. Kietiems paviršiams, virtuvės reikmėms, kepsninėms, kepimo grotelėms purkšti tiesiai ant paviršiaus ir nuvalyti šluoste. Esant labai purvinam paviršiui reikia užpurkšti ir palikti 10-20 minučių prieš nuvalant šluoste.Audiniams valyti užpurkšti tiesiai ant tepalinės, riebalinės dėmės ir išplauti vandenyje arba skalbimo mašinoje. Galima naudoti ir skalbimo mašinoje labai dėmėtiems, riebaluotiems, tepaluotiems rūbams, įpilti 50ml į skalbimo mašinos skalbimo stalčių ir plauti įprasta plovimo programa.

PERSPĖJIMAI. Spalvotiems audiniams, visada prieš tai pabandykite spalvos atsparumą prieš užpurškiant priemonę. Pirmiausia sudrėkinkite priemone nedidelį plotą nematomoje audinio vietoje palikite veikti 5 min ir nuplaukite. Jei spalva nenusiplauna galite saugiai naudoti. Taip pat išmėginkite spalvotiems paviršiams.

ATSARGIAI:  Prieš naudojimą perskaityti etiketę.

Mūvėti apsaugines pirštines/  naudoti apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu. Išsiimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. APSINUODIJIMO KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ tel. (8-5) 2362052, arba kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Talpos turinį sunaikinti laikantis galiojančios teisės aktų dėl atliekų tvarkymo.

 

 

 

 

SAUGOS DUOMENŲ LAPAS