Atgal
Prisijungimas
0 vnt.
Susisiekite:+370 612 60479info@estele.eu
0 vnt.
Švaros prekės Jūsų namams ir įmonėms.
Kernavės g. 88, Vilnius Pramonės pr. 16, Kaunas Taikos pr. 42, Klaipėda
Iškviesti konsultantą
Skambinkite+370 612 60479
2-5 d.d. po apmokėjimo
Katalogas
  • Pristatymo metu.
  • Pavedimu per Paysera/banko sistemą.
PLAČIAU

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-5 dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo.

PLAČIAU

Novo MSC/Bio power clean biovaliklis 500 ml

Gamintojas: Novozymes Biologicals, Danija
Sandėlyje: 30
Kaina: 22.00 €
Kiekis - + Į KREPŠELĮ
Prekės aprašymas

Biovaliklis įvairių paviršiu valymui ir kvapu kontrolei, sukurtas iš specialiu nepatogeniniu bakterijų ir biologiškai skylančių valiklių. Skirtas vonios kambarių, dušų, tualetų, virtuvių ir jų įrangos, kanalizacijos vamzdžių, sienų, grindų, o taip pat kilimų, užuolaidų ir apmušalų valymui ir plovimui. Išvalo ir pašalina pieno, kraujo, kavos, vėmalų, gyvūnų šlapimo, prakaito dėmes ir kvapus. Gali buti naudojamas ligoninėse, globos namuose ir kituose visuomeninės paskirties vietose.

 

NAUDOJIMAS:

  • Valymas - naudojamas kaip įprastas valiklis kriauklėms, dušams, plytelėms, sienoms, grindims ir t.t. Pašalina nuo paviršių purvą bei organinius nešvarumus.Skiesti su vandeniu: 25-200 ml / 5l vandens. Skiedimui naudojamas šiltas vanduo (apie +25°C).
  • Kvapų naikinimas - Skiesti su vandeniu (apie +25°C) santykiu 1:1.Šiltu tirpalu apipurkšti kriaukles, klozetus, pisuarus, dušus ir t.t. ir palikti drėgnus, nenuplauti vandeniu.
  • Kilimų valymas - Giliai įsigėrusių dėmių išėmimui išpurškiamas grynas biovaliklis ant dėmių ir plaunama šiltu (apie +25°C) vandeniu. Prieš naudojimą išbandyti ant mažo plotelio spalvos blukimui patikrinti. Sudrėkintą paviršių patrinti kempine, uždengti drėgnu rankšluosčiu ir palikti ilgesnį laiką (per naktį), kad veiktų ir valytųsi. Jei kvapas užsilaiko, valymą pakartoti, kilimų valymui su plaunamu siurbliu, skiesti su vandeniu santykiu 1:10.
  • Vamzdyno valymas - prieš naktį, į virtuvės ir vonios kriaukles 2-3 kartus įpurkšti priemonės. Nenuplaukite vandeniu. Tokiu būdu vamzdynuose nesikaups organinės atliekos, nesklis nemalonūs kvapai, sumažės užsikimšimo galimybė, nereikės atlikti mechaninio valymo.