Atgal
Prisijungimas
0 vnt.
Susisiekite:+370 612 60479info@estele.eu
0 vnt.
Švaros prekės Jūsų namams ir įmonėms.
Kernavės g. 88, Vilnius Pramonės pr. 16, Kaunas Taikos pr. 42, Klaipėda
Iškviesti konsultantą
Skambinkite+370 612 60479
2-5 d.d. po apmokėjimo
Katalogas
  • Pristatymo metu.
  • Pavedimu per Paysera/banko sistemą.
PLAČIAU

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-5 dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo.

PLAČIAU

BIOACTIV 2000 kvapų šalinimo priemonė 500 ml

Sandėlyje: 30
Kaina: 19.99 €
Kiekis - + Į KREPŠELĮ
Prekės aprašymas

BIOACTIVE 2000 KVAPŲ ŠALINIMO VALIKLIS 500 ML

BIOACTIVE 2000  tirpina organines medžiagas, neišskirdamas dujų ir nemaloniai kvėpiančių puvėsių, skirtingai nei naudojant nespecifines bakterijų rūšis. Jis yra visiškai nekenksmingas žmogui ir aplinkai, ir yra 100% biologiškai suyrantis. BIOACTIVE 2000 labai gerai pašalina nemalonius kvapus nuo audinių, kiliminės dangos, čiužinių, pagalvių ir panašių paviršių taip pat naikina cigarečių dūmų kvapą. Biologinės struktūros preparatai, ne taip kaip kiti cheminiai produktai, apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Jų poveikis nėra staigus, bet progresuojantis, besitęsantis kurį laiką. Jis gali dar veikti visą mėnesį nuo paskutinio jo panadojimo. Šio preparato valymo rezultatas yra puikus, palyginus su valymu detergentais ar dezinfekciniais preparatais.  Kaip buvo minėta anksčiau, tinkmai naudojant biologinį produktą, jo efektyvumas vis kyla.

Naudojimas :

1-2 papurškimai / 30m3 .

KIETIEMS PAVIRŠIAMS . VALYMUI. Apipurškite preparatu visą valomą paviršių, didžiausio bakterijų aktyvumo laiku ir palikite jas veikti visą naktį.

PORINGIEMS PAVIRŠIAMS. (betonui, medžiui, medvelnei ir kt.) valyti 7-10 dienų laikotarpyje, išpurškiat didžiausio bakterijų aktyvumo laiku  - vakare.

PROFILAKTIŠKAI : Naudokite preparatą bakterijų didžiausio aktyvumo laiku vieną savaitę, taikydami tą pačią procedūrą, kaip ir valymui. Tai garantuoja ilgalaikį bakterijų – enzimų komplekso egzistavimą, neleidžia susidaryti nemaloniems kvapams, nuosėdoms ir kt.

 

NENAUDOTI BIOLOGINIO PRODUKTO KARTU SU CHEMINIAIS PRODUKTAIS. NAUDOKITE PRODUKTĄ DIENOS PABAIGOJE DIDŽIAUSIO BAKTERIJŲ AKTYVUMO LAIKU.

Tūris : 500 ml.