Atgal
Prisijungimas
0 vnt.
Susisiekite:+370 612 60479info@estele.eu
0 vnt.
Švaros prekės Jūsų namams ir įmonėms.
Kernavės g. 88, Vilnius Pramonės pr. 16, Kaunas Taikos pr. 42, Klaipėda
Iškviesti konsultantą
Skambinkite+370 612 60479
2-5 d.d. po apmokėjimo
Katalogas
  • Pristatymo metu.
  • Pavedimu per Paysera/banko sistemą.
PLAČIAU

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-5 dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo.

PLAČIAU

DOBLA HA-1 profesionalus dezinfekuojantis valiklis 5L

Gamintojas: Forquisa, Ispanija
Sandėlyje: Šios prekės šiuo metu neturime
Kaina: 25.00 €
Prekės aprašymas
Dezinfekuojantis valiklis, pasižymintis riebalų šalinimo efektu. Bakterijas naikinantis, riebalus šalinantis valiklis sukurtas valyti ir dezinfekuoti paviršius ir įrangą maisto pramonėje. Jo formulė efektyviai pašalina įsisenėjusius riebalus, nemalonų kvapą ir pasižymi stipriu drėkinamuoju poveikiu, kas palengvina valymo darbus ir sutrumpina dezinfekcijai reikalingą kontakto laiką. Skystas produktas.

BENDRASIS DEZINFEKAVIMAS: atskieskite 5%, padenkite paviršius, leiskite valikliui veikti 5 min., po to nuvalykite. Sudedamosios dalys: didecildimetilamonio chlorido -9,2%, pagalbinės medžiagos.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS: prieš naudodami produktą, įdėmiai perskaitykite etiketę. Atitinka UNE-EN  13 697 standartą nešvarumo sąlygomis. Cheminis dezinfekantas ir antiseptikas. Neakytojo paviršiaus kiekybinės analizės rezultatai teikiami įvertinti dezinfekantų, naudojamų maisto produktuose, pramonėje, namie ir visuomenėje, baktericidinį poveikį. Naudoti valiklį maisto pramonėje, kai jis naudojamas dezinfekuoti paviršius, reikia tik pašalinus maisto produktus. Reikia imtis visų būtinųjų priemonių, kad maisto produktuose, įrangoje arba induose, kurie yra patalpose arba vietose, dezinfekuotose šiuo valikliu, nebūtų jokių jo komponentų likučių. Todėl kiekvieną valikliu apdorotą dalį prieš ją naudojant būtina praskalauti geriamuoju vandeniu.

DEZINFEKAVIMAS KONTAKTU: atliekamas apipurškiant, valant audeklu arba šluoste su vandenyje atskiestu produktu. Nesuderinama su organinėmis medžiagomis, anijoninėmis paviršinio aktyvumo medžiagomis, amoniaku, amoniako dariniais ir hipochloritais. Nesuderinama su chromu, švinu, aliuminiu, alavu, cinku ir jų lydiniais (bronza, žalvariu ir t.t.). Nemaišykite su kitais cheminiais produktais. Siekiant išvengti pavojaus žmonėms ir aplinkai vykdykite naudojimo nurodymus.